Vedoucí montáže/šéfmontér

Co budete dělat?
Realizaci zakázek: příprava na dílně dle dokumentace zadání - orientace ve výkresové dokumentaci. Montáž v terénu = vystrojení ČOV, úpravny vody a jiných vodohospodářských zařízení, práce s ocelí, nerez i plastovým materiálem, práce v týmu či samostatně, v hloubkách i výškách.

Požadujeme:
Odolnost proti stresu, komunikativnost, ochotu učit se a umět zabrat, řidičský průkaz, svářecí nebo vazačský průkaz výhodou

Firemní benefity:
Profesní růst - systém interního a externího vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvky na důchodové nebo životní pojištění, finanční benefity na rekreaci, sport či péči o zdraví, služební telefon, služební vůz, každý týden čisté montérky, profi nářadí Hilti.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Řidič combi vozu na čištění kanalizací

Co konkrétně budete dělat?
Dojedete na místo – nasajete, vyčistíte – odvezete – vyprázdníte.
Práce v okolí, odpoledne jste doma.

Co požadujeme?
Řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, platné psychotesty.
Praxe s řízením nákladního automobilu nejméně 2 roky.
Umět zabrat a ochotu učit se.
Neleknout se práce s odpadní vodou!
Výhodou jeřábnické zkoušky na manipulaci s hydraulickou rukou nebo řidičský průkaz sk. T

Co nabízíme?
Zaměstnání na dobu určitou, s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou.
Uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti.
Zaučení – nenecháme vás v tom, doškolení/přezkoušení nedoplácíte.
Nástupní mzdu od 30.000,-Kč dle zkušeností a praxe a širokou škálu benefitů
(rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, stravenky, měsíčně příspěvek na důchodové/životní spoření, příspěvek 5-15 tisíc na rekreaci, sport a kulturu, pátý týden dovolené, služební telefon)
Moderní vybavení k práci je samozřejmost stejně jako čisté montérky.

Servisní technik pro vodohospodářská zařízení vč. čistíren odpadních vod.

pro pobočku Jaroměř a Praha

Hledáme servisního technika vodohospodářských zařízení, který je pracovitý, samostatný, pečlivý a ochotný se učit novým věcem. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned!

Flexibilitu, ochotu pracovat přesčas, všeobecné technické znalosti, řidičské oprávnění sk. B.

Co je výhodou, ale ne podmínkou?
Svářečský průkaz (ZK 141.8, ZK 135.1.1), praxe v instalatérství, elektro nebo jako servisní technik, vyhláška č. 50/1978 Sb.

Mzda od 30 000 Kč až 45.000 Kč, mimořádné odměny, širokou škálu benefitů od stravenek, mobilního telefonu, služebního auta až po příspěvek na dovolenou.

Nevybrali jste si z naší nabídky zaměstnání? Zkuste štěstí u našich kolegů

  VODAcz